Szczepionki nie powodują autyzmu – Marcella Piper-Terry

Autyzm to diagnoza zachowań. W celu otrzymania diagnozy “Autyzmu” dziecko musi wykazywać pewną liczbę zachowań w określonym czasie. Jeśli on lub ona tego nie zrobi, diagnoza “Autyzmu” jest nieuzasadniona.

Nie ma badania krwi na “Autyzm”.

“Autyzm” nie może być potwierdzony ani też nie można go “wykluczyć” w wyniku analizy laboratoryjnej. To tylko diagnoza zachowań.

W związku z tym wszystko, co powoduje uszkodzenia fizjologiczne, nie może bezpośrednio “powodować” Autyzmu.

Czytaj … szczepionki nie mogą “powodować” “autyzmu”.

Szczepionki nie powodują autyzmu

Szczepionki powodują inne rzeczy.

Szczepionki powodują zapalenie mózgu.
Szczepionki powodują napady padaczkowe.
Szczepionki powodują osłabienie układu immunologicznego.
Szczepionki powodują stany zapalne przewodu pokarmowego.

Zapalenie mózgu powoduje huśtawki nastrojów.
Zapalenie mózgu powoduje ogromny ból.
Zapalenie mózgu powoduje brak skupienia uwagi i impulsywność.
Zapalenie mózgu powoduje agresję.
Zapalenie mózgu powoduje problemy z równowagą i trudności związane z relacją z otoczeniem.

Napady padaczkowe powodują huśtawki nastrojów.
Napady padaczkowe powodują brak skupienia uwagi i impulsywność.
Napady padaczkowe powodują utratę przytomności.

Zaburzenia układu immunologicznego powodują, że dzieci mają częstsze zakażenia bakteryjne, takie jak zakażenia ucha, zakażenia górnych dróg oddechowych, zapalenie zatok i anginę.

Zaburzenia układu immunologicznego powodują u dzieci częstsze infekcje wirusowe, takie jak zapalenie jamy ustnej, “gorączka nieznanego pochodzenia”, “wysypki wirusowe”, pokrzywka, zapalenie spojówek i wirusy żołądkowe, które powodują wymioty i biegunkę.

Zaburzenia układu immunologicznego powodują, że dzieci są bardziej wrażliwe na “wszystko, co się dzieje” i trudniej im sobie z tym wszystkim poradzić w porównaniu z ich rówieśnikami.

Szczepionkowe uszkodzenie przewodu pokarmowego powoduje biegunkę.

Szczepionkowe uszkodzenie przewodu pokarmowego powoduje nudności, refluks, wymioty i niedawno odkrytą “chorobę” znaną obecnie jako GERD (Gastro-Esophageal Reflux Disease) – choroba refluksowa przełyku.

Szczepionkowe uszkodzenie przewodu pokarmowego powoduje zwiększoną podatność na wirusy i bakterie, co prowadzi do zwiększenia podawania antybiotyków, co prowadzi do nadmiernego wzrostu chorobotwórczych drożdżaków.

Nadmierny wzrost chorobotwórczych drożdżaków prowadzi do hyperprzenikalności jelit (“zespół nieszczelnego jelita”, “zespół cieknącego jelita”).

Nadmierny wzrost chorobotwórczych drożdżaków prowadzi do zaparcia.

Nadmierny wzrost chorobotwórczych drożdżaków prowadzi do alergii na żywność.

Nadmierny wzrost chorobotwórczych drożdżaków prowadzi do wykwitów skórnych, “głupiego zachowania, jak u pijanego” nieuwagi i impulsywności oraz zachcianek na chleb, cukier, lody, mleko i węglowodany.

Technicznie, szczepionki nie powodują autyzmu, bo technicznie nie ma czegoś takiego jak autyzm.

Szczepionki dają podłoże i podstawowe warunki fizyczne dla bólu, uszkodzeń neurologicznych, zaburzeń układu immunologicznego, uszkodzenia przewodu pokarmowego i nadmierny wzrost chorobotwórczych drożdżaków – wszystkie te skutki w połączeniu powodują wytworzenie objawów zachowań, które wchodzą w skład diagnozy “Autyzmu”

Uszkodzenie przewodu pokarmowego po szczepieniu jest najbardziej oczywiste.

Kiedy uprzednio zdrowe dziecko nagle zaczyna mieć częste, wodniste i niezwykle śmierdzące biegunki każdego dnia, a to dzieje się wkrótce po otrzymaniu szczepień, jest to uznane jako “uszkodzenie po szczepieniu”. To co już nie jest takie oczywiste to to, że kiedy układ pokarmowy dziecka jest trwale uszkodzony, on lub ona nie jest już w stanie wchłaniać składników odżywczych niezbędnych do wytwarzania neuroprzekaźników niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania mózgu. Tak więc kiedy dziecko zaczyna mieć huśtawki nastrojów, problemy ze snem oraz napotyka na problemy z uczeniem się kilka miesięcy później, te kwestie nie są uznawane za związane z uszkodzeniem szczepionkowym, ponieważ początkowe uszkodzenia miały miejsce wiele miesięcy wcześniej.

Proszę ponownie przeczytać poprzedni akapit.

To dlatego dr Andrew Wakefield jest takim zagrożeniem dla przemysłu farmaceutycznego.

Dr Wakefield nigdy nie powiedział, że szczepionki powodują autyzm.

Przerost krętnicowo-limfatyczno-guzowaty, nieswoiste zapalenie jelita grubego i wszechobecne zaburzenie rozwojowe u dzieci. – Andrew Wakefield i inni

Dr Wakefield jest gastroenterologiem, widział wiele dzieci z zaburzeniami żołądkowo-jelitowymi, u których zdiagnozowano autyzm. Dr Wakefield zgłosił swoje obserwacje. Nigdy nie twierdził, że MMR “spowodowała” Autyzm. Po prostu zgłosił, że wiele dzieci, które widział miały zarówno problemy z przewodem pokarmowym, jak i autyzm, i zgodnie z raportem rodziców, te kwestie rozwinęły się w krótkim czasie po tym jak dzieci otrzymały szczepionkę MMR.

Jeszcze raz… dlaczego Dr Wakefield jest takim zagrożeniem dla przemysłu farmaceutycznego?

Podpowiedź: nie dlatego, że szczepionki powodują autyzm – nie powodują.

Szczepionki powodują uszkodzenie przewodu pokarmowego.

Uszkodzenie przewodu pokarmowego powoduje zaburzenia wchłaniania składników odżywczych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania mózgu.

Zaburzenia wchłaniania podstawowych składników odżywczych powodują zaburzenia układu immunologicznego, drgawki, encefalopatię itp… i to prowadzi do ostatecznej diagnozy “Autyzmu”.

Źródło: Vaccination Information Network (VINE), 2 July
Tłumaczenie:Anna Burakowska

Autyzm i zapalenie mózgu

 

Zobacz na: Czy chińscy naukowcy odkryli brakujący fragment układanki autyzmu? – J.B. Handley
Niebezpieczeństwa nadmiernych szczepień w trakcie rozwoju mózgu – dr Russell Blaylock
Padaczka po szczepieniu – myszy laboratoryjne i dzieci doznają takich samych symptomów
Andrew Wakefield miał rację – Deregulacja układu odpornościowego i pokarmowego związane z autyzmem – Del Bigtree
Dieta w Zespole Psychologiczno – Jelitowym (GAPS) w leczeniu Autyzmu i Zespołu Aspergera – dr Natasha Campbell-McBride
Prawda o komórkach macierzystych – wywiad z dr Theresą Deisher

 

Zaburzenia ze spektrum autyzmu i powikłania poszczepienne

Autyzm; zaburzenia ze spektrum autyzmu, są skutkiem końcowym zaburzeń rozwoju i funkcjonowania ośrodkowego układu nerwowego. Inaczej mówiąc, aby w ogóle mogły zaistnieć (pojawić się) zaburzenia ze spektrum autyzmu, najpierw musi dojść do zaburzeń funkcjonowania ośrodkowego układu nerwowego.

 

Szczepionki produkowane w oparciu o komórki abortowanych dzieci – Marcella Piper-Terry