Jak działają szczepionki – Bill Nye i Del Bigtree

Jak działają szczepionki - Bill Nye i Del Bigtree

Jak działają szczepionki – Bill Nye i Del Bigtree

Bill Nye: Oto jak działają szczepionki. Badamy jakiś patogen.

Ten tutaj nazwiemy, przykładowo, Gary.

(warczenie)

Del Bigtree: Możecie wierzyć bądź nie, ale tak właśnie wygląda nauczanie na zajęciach na temat szczepionek w każdej wyższej szkole medycznej w kraju. Ogólnie rzecz ujmując, wybieramy sobie jakąś chorobę, odpowiednio ją modyfikujemy, a następnie umieszczamy ją w jakiejś substancji chemicznie obojętnej, po czym wstrzykujemy ją w tej postaci do organizmu ludzkiego – organizm rozpoznaje chorobę za każdym razem, gdy ma z nią kontakt i ją zwalcza. Ale Bill Nye z premedytacją uprościł cały proces tak, aby wywrzeć na was wrażenie, że to wspaniały pomysł.

Podręczniki medyczne o szczepionkach
Edukowanie lekarzy o szczepionkach to trening posłuszeństwa

Jednak o kilku elementach tego przykładu na poziomie ucznia szkoły podstawowej zapomniałeś wspomnieć, Bill.

Po pierwsze: aluminium. Co się stanie, gdy wstrzykniemy go Twojemu dziecku? Czy kiedykolwiek przeprowadzono badania bezpieczeństwa dotyczące wpływu wstrzykiwanego aluminium na organizm ludzki? Odpowiedź brzmi: nigdy! Nigdy w całej historii ludzkości nie zadano sobie trudu odpowiedzi na pytanie: “Co się stanie w organizmie ludzkim po podaniu dawki aluminium?”

Mamy to gdzieś, Bill. Gary otrzyma porcję aluminium.

A teraz użyjmy rtęci. Podamy ją małemu Gary’emu. Najbardziej toksyczna substancja z tych nie promieniotwórczych. Zobacz na ulotkę szczepionki przeciw grypie! Ciężarna kobieta udaje się na konsultację do swojego lekarza.

Zdecydowali oni, że połączenie Gary’ego z rtęcią to świetny pomysł. Po czym rtęć trafi do Twojego nienarodzonego dziecka.

A co powiecie na formaldehyd? Przeglądaliście może jakieś artykuły na temat formaldehydu?

Nauka ustaliła! Decyzja zapadła! No to dalej – formaldehyd dla każdego! Świetnie!

Co jest następne w kolejce? Zgadza się – płyn do chłodnic samochodowych. Glikol propylenowy znajduje się także w szczepionkach! Ale nie ma się co obawiać, przecież Bill Nye powiedział, że to jest bezpieczne!

No to siup – ładujemy to w Gary’ego!

Teraz to mamy już to, co jest rzeczywiście szczepionką! Widzicie tę ohydną masę? To jest to!

No Gary, zjedz to! Połknij to! Świetnie, zjedz wszystko!

Bill Nye: Nauka ustaliła, że szczepionki działają. Szczepionki ocalają życie ludzkie.

Del Bigtree: Istnieje tutaj pewien problem, o którym Bill Nye i inni naukowcy w Ameryce nie chcą mówić. Co dzieje się ze wstrzykniętą rtęcią? Co dzieje się z aluminium z tych szczepionek? Nie wykrywa się tych substancji w moczu ani w odchodach. Gdzie znajdujemy te toksyczne metale?

Odkrywamy je w mózgu.

Aluminium w mózgu osób autystycznych – prof. Chris Exley

“Zaobserwowano brak znaczącej zmiany w poziomie zawartości glinu w moczu lub surowicy.” – Effect of routine vaccination on aluminum and essential element levels in preterm infants. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23856981

„Skumulowane wydalanie glinu w moczu wskazuje, że organizm jest w stanie wydalać glin pochłonięty z adiuwantów. Skumulowana ilość glinu wydalona z moczem w ciągu 28 dni badania wyniosła 6% dla wodorotlenku glinu i 22% dla fosforanu glinu. In vivo absorption of aluminium-containing vaccine adjuvants using 26Al. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/9302736

“Wyższy procent całkowitej rtęci w mózgu był w postaci nieorganicznej Hg u małp narażonych na tiomersal w porównaniu z metylortęcią (34% vs. 7%).”– Comparison of Blood and Brain Mercury Levels in Infant Monkeys Exposed to Methylmercury or Vaccines Containing Thimerosal https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC1280342/

Jak działają szczepionki

 

Del Bigtree: A gdy zgromadzi się określona ich ilość… Otóż to – encefalopatia. Obrzęk mózgu. Jest to jeden z efektów ubocznych wspomnianych na ulotkach szczepionek i dotyczy każdej szczepionki nam podawanej. Bill Nye jednak chce pominąć tę część. Nadal nie wiemy, jak szczepić ludzi bez stosowania zabójczych, trujących, toksycznych chemikaliów i metali.

Taka więc za każdym razem, gdy próbują wam wmówić, że nauka już ten problem rozwiązała, że szczepionki są bezpieczne i skuteczne, pamiętajcie o tym, że w USA wypłaciliśmy już ponad 3,5 mld dolarów odszkodowań dzieciom trwale uszkodzonym w wyniku powikłań poszczepiennych, w tym także tych ze skutkiem śmiertelnym.

Zobacz na: Jak sprawdzane są szczepionki pod kątem bezpieczeństwa?
Szczepionki i zapalenie mózgu – dr Harold E. Buttram i Catherine J. Frompovich
Niebezpieczeństwa nadmiernych szczepień w trakcie rozwoju mózgu – dr Russell Blaylock
Jak szczepionka może uszkodzić Twój mózg – dr Russell L. Blaylock
Słowa Alergia i Anafilaksja zostały utworzone, aby opisać szkody po szczepionkach
Jak szczepionki powodują mikrouszkodzenia układu krwionośnego – dr Andrew Moulden

Technologie wytwarzania szczepionek

Jak działają szczepionki – Bill Nye i Del Bigtree – napisy PL

Edukowanie lekarzy o szczepionkach to trening POSŁUSZEŃSTWA – napisy PL

Podręczniki medyczne… ile zawierają informacji o szczepieniach?

%d bloggers like this: