Dr James Neuenschwander –  były szczepionkowy Nazista ujawnia fakty o szantażowaniu lekarzy.
(oraz: autyzm, MMR, ubezpieczalnie a gabinety lekarskie i zrujnowane życie po Gardasilu…)

szczepionkowy Nazista autyzm, MMR, ubezpieczalnie a gabinety lekarskie i zrujnowane życie siatkarki po Gardasilu

 

Polly Tommey: Czy możesz się przedstawić?

dr James Neuenschwander:  Tak, mam na imię James Neuenschwander. Mam dyplom zarówno z medycyny ratunkowej, jak i integracyjnej, a pracuję już od prawie 30 lat.

Polly Tommey: Więc kiedy zacząłeś uczyć się na lekarza i uczęszczałeś na uczelnię, to jakiego rodzaju szkolenie otrzymałeś na temat szczepień?

dr James Neuenschwander:  W tamtym czasie wcale nie było zbyt wiele szkolenia. Nie wiem, czy to się dużo zmieniło. Po prostu: “oto harmonogram, to są zbawiciele ludzkości, one są bezpieczne i musisz się upewnić, że każdy jest zaszczepiony”. I kiedy po raz pierwszy zacząłem pracę, to byłem kimś, kogo bym nazwał “Szczepionkowy Nazista”. Wierzyłem, że nieszczepienie dzieci było równorzędne ze znęcaniem się nad dzieckiem. Naprawdę aż tak bardzo w nie wierzyłem.

Polly Tommey: Tak jak wielu z nas. Więc rozpocząłeś praktykę i jakiego rodzaju lekarzem byłeś po ukończeniu szkoły medycznej?

dr James Neuenschwander:  Ja akurat zacząłem w chirurgii ogólnej, ale w trakcie rezydentury dostałem olśnienia, kiedy zdałem sobie sprawę, że nie robiłem tego, co tak naprawdę chciałem robić w medycynie, czyli po prostu… Pomagać ludziom wyleczyć ich choroby, a oni tego nie uczą na studiach medycznych, tylko jak trzymać w ryzach te choroby, a nie jak dotrzeć do prawdziwej przyczyny i to wyleczyć. Więc to mnie wypędziło z medycyny głównego nurtu. Zacząłem praktykę, w której uczyłem się na temat odżywiania, innego podejścia do zdrowia i założyłem własną klinikę w tym czasie.

Wtedy miałem młode dzieci. Również matkę, która podarowała mi książkę pt.”Shot in the dark” czy jakoś tak…

Polly Tommey: Tak, ona uratowała wielu ludzi.

dr James Neuenschwander: To była pierwsza taka książka, którą przeczytałem i myślałem, że moja matka jest szalona, ale… Mój pierworodny miał miejscowe reakcje na szczepionkę w wieku 2 miesięcy, a na tę w 4 miesiącu były one jeszcze większe i w tym momencie moja ówczesna żona stwierdziła, że już tego nie będziemy robili. Ale to było dawno temu, kiedy można było zrezygnować i nie było to wielką sprawą. I to był koniec szczepionek w mojej rodzinie. Najmłodsze dziecko nie otrzymało już żadnych.

Moje dziecko – to, które miało reakcję, z powodu różnicy zdań między jego matką i mną, potem w starszym życiu stało się najbardziej proszczepionkowe, mimo że naprawdę myślę, iż on by był w spektrum [autyzmu], gdybyśmy nadal go szczepili, ponieważ to była szczepionka DPT, na którą ciężko reagował i aż nie wyobrażam sobie, co by mu się mogło stać, gdyby otrzymał MMR. Więc on ma egzemę, ma alergie i uzupełnił wszystkie swoje szczepienia, kiedy dorósł. Mój najmłodszy, który nigdy w życiu nie był szczepiony… oprócz doustnej przeciwko polio, to jedyna, którą otrzymał. On jest idealnie zdrowy i nie ma żadnych tego typu problemów. Więc dla mnie, to wygląda jakby mój syn nie rozumiał, że te wszystkie problemy, jakie ma, mogły być związane z faktem, iż on się doszczepił i przyjmuje co roku szczepionkę p.grypie. Już się o to nie kłócimy, to jego życie, jego wybory.

Ale stałem się jednym z tych lekarzy, którzy z uwagi na to, iż spora część mojej praktyki dotyczy autyzmu, gdzie staram się pomóc rodzicom tych dzieci w spektrum… I kiedy słyszysz te wszystkie historie i mam to gdzieś, co mi mówi rząd, ale jeśli rodzic za rodzicem mi mówi i pokazuje nagrania, a zawsze prosimy o zdjęcia “przed i po”, a jeśli mają nagrania, to je oglądamy, gdzie było normalne dziecko według rodzica, do czasu aż otrzymało szczepionkę X, po której nastąpił regres, to co mam o tym myśleć? To tylko koincydencja, że u tych wszystkich dzieci rozwinął się autyzm w rezultacie szczepienia? Czy może rzeczywiście jest związek przyczynowo-skutkowy?

A ja bardzo lubię biochemię i rozumiem to, że w żadnej innej kwestii w medycynie nie robimy tego, co w przypadku szczepień, gdzie podajemy każdemu taką samą dawkę czegoś i potem jesteśmy zszokowani tym, że mamy jakieś złe rezultaty. I mamy sąd przyznający odszkodowania, który wypłacił… ile to na dzisiaj jest? $ 3.6 miliarda, jak ostatnio sprawdzałem, za urazy poszczepienne i kiedy spojrzysz, jakie to są urazy, to większość z nich to objawy autyzmu: ecefalopatia, napady padaczkowe, tego typu sprawy i co mam o tym myśleć? Mam mówić rodzicom, że bez względu na ich wiedzę, mają szczepić , tylko dlatego, że tak mi każe rząd? Nie mogę tego przestrzegać. Musi być jakiś sposób dla nas, aby ustalić, że te dzieci są w grupie ryzyka i nie powinny być szczepione. I z uwagi na moje doświadczenie, a robię to już od długiego czasu, to przeszedłem z bycia szczepionkowym Nazi do kogoś, kto… nawet nie wiem, czy istnieje jakaś szczepionka, którą bym polecił! I to jest smutne, a częścią tego jest to, że chcę, aby rodzice mieli prawo do świadomej zgody. Jeśli chcę przeprowadzić jakąkolwiek procedurę, to potrzebuję świadomej zgody. A tu mam im mówić, żeby się zaszczepili, bez tej wiedzy?

Polly Tommey: Czy jesteś atakowany za swoją szczerą opinię?

dr James Neuenschwander: Będę, jeśli jeszcze nie byłem. Po części mogę robić, to co robię, ponieważ sam prowadzę gabinet. Nie jestem zaangażowany w żadną grupę, nie mam powiązań ze szpitalem. Obecnie moja klinika opiera się na gotówce, nie muszę się borykać z firmami ubezpieczeniowymi mówiącymi mi, że nie podałem tej czy tamtej szczepionki i nie dbam o ich pacjentów tak, jak oni chcą. Więc nie muszę się borykać z tego typu rzeczami i w sumie większość ludzi, którzy przychodzą do mnie, to robią to dlatego, że wiedzą, jakie jest moje stanowisko w tej sprawie, a także interesuje ich to, jak mogą wyzdrowieć.

Polly Tommey: Ty jesteś właściwie wyszkolonym lekarzem medycyny.

dr James Neuenschwander: Zgadza się.

Polly Tommey: Wierzyłeś w szczepionki, robiłeś wszystko tak, jak ci mówili, a potem z uwagi na to, że jesteś dobrym lekarzem, wywnioskowałeś, że to nie jest dobre. I przychodzisz do tego autobusu, jesteś szczery i mówisz “nie”. Dlaczego ci inni lekarze tego nie robią? Dlaczego taka dr Suzanne, dr Phan, dr Moss, Tenpenny, Bark, ci wszyscy dobrzy lekarze, ale to nie wystarczy. Jest setki tysiące lekarzy, a tylko garstka robi to, co ty.

dr James Neuenschwander: Ty nie masz pojęcia, jak trudno jest wystąpić poza schematy głównego nurtu. My mamy prane mózgi przez naszą edukację. Medyczna edukacja nigdy nie była taka, jak prawo, gdzie się uczysz poprzez zadawanie pytań. Medycyna bardziej polega na tym, że wspinasz się na górę, rozmawiasz z guru, który obdarza cię wiedzą, a ty potem prowadzisz życie robiąc to, co ci powiedział twój guru. Większa część tego, co robimy w medycynie, tak wygląda. A gdy ty prowadzisz klinikę i należysz do systemu, gdzie wszystko, co robisz, jest pod mikroskopem, a tu nagle oczekuje się od ciebie, że wystąpisz poza główny nurt, to tak się nie stanie. I nawet jeśli próbujesz, nawet jeśli jako lekarz powiesz: “Wow, to jest szalone, my dodajemy szczepionkę za szczepionką, a ja widuję te wszystkie chore dzieci i im się jedynie pogarsza.” Nawet jeśli masz to olśnienie i zdecydujesz, że rozdzielisz je w czasie, albo będziesz podawał tylko te obowiązkowe, albo postanowisz nie szczepić, to co następuje? Wtedy dostajesz ten milutki list od firmy ubezpieczeniowej o treści: “Cóż, monitorujemy twoje recepty na szczepionki i ty nie szczepisz wystarczającą ilość dzieci. I nie tylko zaprzestaniemy pokrywać koszty przyszłej opieki, jaką świadczysz, ale również chcemy zwrotu naszych pieniędzy, gdyż nie dbasz o nasze dzieci tak, jak my tego oczekujemy.”

Polly Tommey: Ale to jest grożenie! To jest szantaż.

dr James Neuenschwander: To jest finansowy szantaż. Więc jako pediatra, którym ja nie jestem, ale dla niego, jak będzie prowadził praktykę bez ubezpieczenia? Więc możesz przejść na gotówkę, ale ilu lekarzu jest w stanie to zrobić? 1 na milion? Także jeśli masz do czynienia z systemem, to on ci każe szczepić. I nie tylko to, o czym słyszysz, jak bonusy za szczepienie, a one również istnieją, czyli jak masz 85% wyszczepionych dzieci, to dostaniesz sumę X od firmy ubezpieczeniowej. To cudownie, ale do tego dochodzą również groźby. Także ja mogę z tego zrezygnować i to dlatego też wycofałem się z ubezpieczenia, gdyż mogę się zrzec tych finansowych wynagrodzeń od nich, jeśli upewnię się, że każdy otrzyma szczepionkę p.grypie każdego roku, czy p.pneumokokom itd., ale obecnie to już nie jest kwestia finansowych nagród, teraz to są kary!

Czyli jeśli tego nie zrobisz z takich czy innych powodów, to odbierzemy ci twoje pieniądze. To jest bardzo trudne i jeśli jesteś w spółce (MegaGroup), gdzie może być 15, 20, czy 30 lekarzy, a masz powiązania ze szpitalem i nie spełniasz tych kryteriów, to oni to wręcz postrzegają jako zaniedbanie obowiązku, czy błąd w sztuce lekarskiej! To jest “standard opieki”, a ty go nie przestrzegasz! Więc to jest bardzo trudne dla lekarzy.

Polly Tommey: Nie miałam pojęcia, że oni byli pod takim… To ogromna presja. Myślałam, że raczej tylko biorą pieniądze.

dr James Neuenschwander: Wiesz, mogą być i tacy lekarze, a ja mogę mówić tylko za siebie, nie za wszystkich lekarzy, ale ja nie poszedłem na studia medyczne dla kasy. Choć to gwarantuje przyzwoity styl życia i przyzwoite przychody, to nie podlega dyskusji. Ukończysz medycynę, to nie będziesz milionerem, ale nie będziesz również biedakiem.

Chodzi mi o to, że większość ludzi idzie na medycynę, ponieważ gdzieś w środku duszy chcą pomagać ludziom. Chcą postępować słusznie, chcą… cokolwiek to może być, ale większość z nas wierzy po ukończeniu medycyny, że szczepionki są słusznym wyborem i że one zmieniły, a my naprawdę w to wierzyliśmy, że zmieniły dzieje ludzkości na korzyść! Ale potem w pewnym momencie, jeśli zdarzy ci się to olśnienie, to jest tak trudno wystąpić poza system i ja nawet nie mówię tu o presji rówieśników, tylko masz do czynienia z presją profesjonalistów od kolegów po fachu. Czyli: „Ty dziwaku, co ty do cholery robisz? Czemu nie szczepisz tych dzieci? Nie rozumiesz, że powodujesz tę całą szkodę…” I kim ty jesteś, żeby iść przeciwko tym wszechmogącym i wszechpotężnym, którzy posiadają całą wiedzę, to co, staniesz przeciwko 99,9% swoich kolegów po fachu? Myślisz, że to jest łatwe do zrobienia? Nie! A większość ludzi, którzy szczepi, to ja wierzę, że oni myślą, iż to jest wspaniała rzecz! Większość lekarzy…

Polly Tommey: Ale oni muszą widzieć te uszkodzenia, z którymi do nich wracają. Widziałeś, jak wracali z urazami!

dr James Neuenschwander: Oni powiedzą, że to PRZYPADKOWE, ponieważ CDC twierdzi, że nie ma związku Polly, nie czytałaś tego? 😉

Polly Tommey: Tak.. to jest masakra.

Polly Tommey: Kiedy widzisz tych ludzi z urazami poszczepiennymi, nie tylko autyzm, ale również egzema, alergie i te wszystkie rzeczy, o których tu opowiadają w autobusie, to czy jest dla nich jakaś nadzieja? Czy możesz im pomóc?

dr James Neuenschwander: Cóż, tak. Krótka odpowiedź brzmi: tak. Długa odpowiedź brzmi: to zależy od tego, do jakiego stopnia dana osoba doznała uszkodzeń. Jeśli ktoś miał uraz, to jest wiele rzeczy, które można wypróbować, aby to polepszyć, a szczególnie jeśli mowa jest o mniejszych urazach, jak alergie, egzemy, astma, tego typu sprawy, to one są o wiele łatwiejsze do naprawienia, niż urazy mózgu. Problem z regresem poszczepiennym polega na tym, że wywołane zostaje zapalenie mózgu, czy encefalopatia i uszkadzasz mózg, a pytanie brzmi: czy można uratować ten mózg, a odpowiedzią jest, to zależy w jakim stopniu jest on uszkodzony i od jak dawna. Więc jeśli przyprowadzisz mi 2-3 latka, który miał regres, to mamy dość dobre szanse, że można coś zrobić. Przyprowadzisz 10-15 latka, to być może już nie.

 

Polly Tommey: A co myślisz, kiedy włączasz telewizor, jeśli w ogóle go masz, bo wiele nie ma i widzisz np. reklamy szczepionek Gardasil przeciwko HPV, oraz lekarzy w TV mówiących rodzicom, że szczepionki są bezpieczne i skuteczne, a ty musisz przyjąć swoje cholerne szczepienia?

dr James Neuenschwander: Cóż, po pierwsze, ja… wiesz, my powinniśmy praktykować medycynę opartą na dowodach. Więc jeśli mi powiesz, że szczepionka jest bezpieczna, to lepiej miej dowody, aby to poprzeć. A problem polega na tym, że każde z tych badań bezpieczeństwa szczepionek jest zawsze prowadzone na pełnej szczepionce w porównaniu do szczepionki bez aktywnego składniku, ale nadal dostajesz adiuwanty i rzeczy, które zakłócają system odpornościowy i go wkurzają – to jest cały fundament, który powoduje problemy. Są nawet obecnie dowody na to, że są ludzie, którzy mają predyspozycje do tych urazów z uwagi na ich genetykę, nie przechodzą detoksykacji  w taki sposób, jaki powinni, a podajesz im tę samą dawkę, jak osobie, która jest idealnie dostosowana w detoksykacji i tamci doznają uszkodzeń. To tak jak z alkoholem, mogę dać 10 osobom kieliszek Tequilli i będzie 10 różnych reakcji. Dlaczego? Ponieważ masz 10 różnych poziomów glutationu, 10 różnych wątrób, 10 różnych zdolności do detoksykacji tego alkoholu. Więc to samo jest ze szczepionkami, a częścią tego, co staram się robić, to nakierować ludzi od tego z daleka.

Pomówmy np. o Gardasilu. Nie wiedziałaś mamo? Nie wiedziałaś? No daj spokój. Jeśli Gardasil chroni cię przed dwoma, choć oni to teraz zwiększyli, ale teoretycznie chroni przed 2 typami raka szyjki macicy, ale okazuje się, że oni tak naprawdę nigdy nie przeprowadzili badania względem raka, tylko na temat stopnia z wymazów. Więc to nie jest rak, to są zmiany przedrakowe i je można w 100% leczyć, są dość uleczalne. A kiedy spojrzysz na badanie nad Gardasilem, to 40% tych kobiet miało wyniki 4 stopnia z wymazów, więc mowa tu o szczepionce, która nie jest szczególnie efektywna, a ja miałem… Wiesz ta tragedia Gardasilu jest taka, że masz normalną nastolatkę, która przyjmuje tę szczepionkę i doznaje regresu!  W wieku 12, 13 czy 14 lat. Lub umiera. A ja mam pacjentki, u których rozwinęło się stwardnienie rozsiane, problemy z koordynacją. Miałem siatkarkę, która otrzymała pierwszą dawkę i dostała migreny. A nigdy nie miała bólu głowy. I ból głowy po szczepieniu powinien ci powiedzieć, że masz zapalenie mózgu! Szczepionka wywołuje jakieś uszkodzenie mózgu. I potem jej się poprawiło, ale nadal miała bóle głowy, otrzymała drugą dawkę i ten ból się pogorszył i nie ustępował. A potem była chora na grypę, poszła do lekarza, a on powiedział: “o ty masz zaległą trzecią dawkę Gardasilu” i podał jej ją, a ona doznała regresu neurologicznego. I oto tu ona jako siatkarka, która wyskakuje, aby odbić piłkę, a ona wpada jej pomiędzy ręce i uderza w głowę, gdyż ona nie miała już tej koordynacji, nie może skoczyć i odbić piłki! A to jest całkowicie zdrowy dzieciak i na szczęście udało nam się ją z tego wyciągnąć, ale po co przechodzić przez takie uszkodzenie dla czegoś, czemu można zapobiegać. Robisz cytologię i to nie jest problemem.

Wirus ludzkich brodawczaków (HPV) a rak szyjki macicy

Polly Tommey: A co zrobimy z tym strachem, gdyż to jest problem. Nadal mamy takich rodziców, którzy już mają uszkodzone dziecko, ale są przerażeni, gdyż w wiadomościach podają: “Ostrzeżenie przed zapaleniem opon mózgowych w tym rejonie, albo do Huston powróci polio!” I rodzice są przerażeni, a te media…

Powiedz nam, jakie są rozwiązania na to. Czekamy 😉

dr James Neuenschwander: Piękną rzeczą w tym, gdzie znajdujemy się obecnie jest to, że masz nieograniczony dostęp do nieograniczonych informacji i każdy rodzic, który do mnie przychodzi i zadaje pytanie, czy powinien kontynuować szczepienie dziecka, to ja mu nie mówię tak, czy nie, gdyż mówię im, że ja jestem złą osobą, aby o to pytać, ja widziałem uszkodzenia spowodowane igłą, widziałem, co się dzieje ze szczepionkami i dziećmi, a również nastolatkami, także nie jestem właściwą osobą, aby o to pytać, ale proszę ich, aby przeprowadzili własne dochodzenie. Sprawdź tę sprawę, spójrz na badania, jakie zrobili, które według nich przedstawiają bezpieczeństwo tych szczepionek, spójrz na niektóre z historii, zobacz film Vaxxed, zobacz, jak nas okłamywano wobec centralnego badania o szczepionce MMR. To badanie, o którym jest mowa w filmie, to było tym, na które my wszyscy się powoływaliśmy, aby powiedzieć: “hej, to nie powoduje autyzmu, nie ma związku!” A ono wykazywało związek, tylko on był pogrzebany. A właściwie nie, on był usunięty z zestawu danych.”

Więc kiedy mam takich rodziców i odsyłam ich, aby zrobili własne dochodzenie, żeby podjąć decyzję, to zawsze, bez wyjątku, wracają i mówią: “Nie chcę już szczepić dziecka.”

Więc częścią tego jest: EDUKUJ SIĘ. Nie tylko o skutkach ubocznych szczepień, ale też o danej chorobie! Odra nie była takim śmiertelnym zabójcą ludzkości, o jakim każdy myśli. Odra zabijała ludzi w latach 1900., ponieważ mieszkało po 20 ludzi w 120 m2 mieszkaniu, ok? Nie dlatego, że to była okropna choroba. Odra zabija ludzi w krajach trzeciego świata z tego samego powodu: brak dobrej żywności, brak dobrej medycyny. A wiesz co? Mamy obie te rzeczy tutaj i dlatego wskaźniki śmiertelności od odry… Kiedy ja po raz pierwszy zająłem się szczepionkami, to myślałem, że śmiertelność z powodu odry była 1 na 100 😉 Gdyż tego nas uczono na studiach medycznych. A tak było w 1910r. W 1963r. to wynosiło 2 na milion, więc o co my tu się martwimy? A potem masz ryzyko śmierci 2 na 1mln od odry, ale jakie jest ryzyko zgonu od szczepionki MMR?

A DTaP, szczepionka p. krztuścowi, to w moich czasach używali tej prawdziwej, nie acelularnej, to 1 na 1.100 dzieci miało uszkodzenie mózgu po niej. Przeprowadzili to badanie w Afryce, porównując przed i po, to zanim się ona pojawiła nie było SIDS, a po niej sporo. A są też rodzice w więzieniu za poszczepienny “syndrom dziecka potrząsanego”. Albo szczepionka p. pneumokokom, to ludzie tego za bardzo nie wiążą, ale ja pracuję z wieloma dziećmi, które mają zespół PANDAS, czyli neurologiczne zapalenie mózgu spowodowane zaburzeniem autoimmunologicznym, a to powodują paciorkowce Strep [streptococcus]. Nie jestem w stanie nawet powiedzieć, ile dzieci miało regres po szczepionce Prevenar. To szczepionka z paciorkowcami Strep. A kiedy zaczynają pracować nad dziećmi z PANDAS, to wyniki mają pozytywne na obecność Strep. Czy wymaz mają pozytywny na obecność Strep? Nie… Więc  skąd to się wszystko wzięło?

I potem możemy porozmawiać o rodzicielskich prawach i o tym, czy rząd ma prawo nam to wciskać, ponieważ kiedy mam przed sobą rodzica, który jest dobrze wykształcony, a nie kogoś, kto jest leniwy i nie szczepi swoich dzieci w wyniku zaniedbania, ale kogoś kto nie szczepi, gdyż zrobił własne dochodzenie, zbadał temat i zdecydował, że wolałby spróbować poradzić sobie z daną chorobą, niż ze szczepionką. A jednak mimo ich wyedukowanego wyboru, rząd mówi “nie, nie, nie, musisz to zrobić, a jeśli nie zrobisz, to dziecko nie może iść do szkoły, albo wykopiemy cię z gabinetu pediatry…” A właśnie na takim etapie się teraz znajdujemy. I to jest smutne. Nie musiałem się z tym borykać, kiedy moje dzieci były małe. Mogłem powiedzieć: “My zrezygnowaliśmy.” Podpisałeś mały formularz i po wszystkim.

Polly Tommey: Gdybym ci dała nowo narodzone dziecko, to czy byś podał temu dziecku jakieś szczepionki?

dr James Neuenschwander: Nie, nie, nie… Nie ma takiej szczepionki, która by była warta ryzyka.

Polly Tommey: To samo my mówimy.

dr James Neuenschwander: Nie ma szczepionki wartej ryzyka, a jeśli taką znajdziesz, to daj mi znać.

http://www.bioenergymedicalcenter.com/

 

Dr James Neuenschwander –  były szczepionkowy Nazista ujawnia fakty o szantażowaniu lekarzy

Zobacz na: Wybudzeni lekarze
 Every Second Child (Co Drugie Dziecko) – dra Archie Kalokerinos