Szczepionkowa pokrętna logika – Mike Adams

Szczepionki są jedynym produktem, który korzysta z odwróconej rynkowej logiki: Im większy niewypał, tym lepszy mają rozgłos, reklamę i sprzedaż.

Większość wybuchów chorób zakaźnych, oczywiście występuje wśród dzieci wcześniej szczepionych. W sumie nic dziwnego, jeśli wziąć pod uwagę to, że jeden z czołowych naukowców przemysłu szczepionkowego kilka lat temu stał się informatorem odsłaniającym rąbka tajemnicy jak wygląda „nauka” kryjąca się za szczepionkami, a nawet stwierdził, że wybuchy spowodowane są szczepionką MMR z powodu jej wysokiej nieskuteczności.

Przemysł szczepionkowy już dawno temu zorientował się, że jeśli ich produkt faktycznie będzie działał to stanie się nie potrzebny i wypadnie z interesu. Po tym wszystkim kto potrzebowałby szczepionki np. przeciwko odrze, jeśli nie byłoby już odry, którą można by straszyć, aby ludzie się zaszczepili? Najważniejszą cechą wszystkich współczesnych szczepionek jest to, że są one celowo zaprojektowane tak, aby mieć wysoki współczynnik zawodności. Zapewnia to ciągłość wybuchu chorób z klasycznego równania “problem-reakcja-rozwiązanie”, które wysyła w popłochu rodziców do lekarza, aby ich dzieciom wstrzyknięto kolejną porcję rtęci, formaldehydu, MSG czy aluminium.

Nie zostało to wyssane z palca; pochodzi wprost ze słów złożonych pod przysięgą przez dwóch szczepionkowych naukowców z firmy Merck. Naukowcy ci, którzy są zwolennikami szczepionek, nie mogli pozostać cicho, kiedy wielokrotnie wydawano im polecenia popełnienia naukowego oszustwa podczas badań nad szczepionką  MMR. Można przeczytać o tym w tym artykule opisującym szczegóły z  tego zaprzysiężonego zeznania.

Komunikat prasowy, 27 sierpień 2014 roku, “Oświadczenie dr Williama W. Thompsona w sprawie artykułu z 2004 roku opisującego badanie możliwego związku pomiędzy szczepionką MMR i autyzmem”

Poniższa infografika wyjaśnia jak przemysł szczepionkowy naprawdę działa. Wszystko rozchodzi się oto, żeby produkować wadliwy towar, który przyczynia się do wybuchu chorób, a następnie wykorzystanie tych epidemii do sprzedawania  jeszcze większej ilości wadliwego towaru łatwowiernemu społeczeństwu, które jest zbyt zajęte, aby zapoznać się z ulotkami szczepionek w których w wielu przypadkach otwarcie przyznane jest, że szczepionki to naukowy żart bez wsparcia jakimikolwiek badaniami klinicznymi.

szczepionki to naukowy żart

Ten schemat działa tylko dlatego, że nikt w mediach głównego nurtu kiedykolwiek nie odważył się zbadać rzeczywistych dowodów oszustwa ze strony przemysłu szczepionkowego. Dogmatyka otaczająca szczepienia jest  “poza wszelką wątpliwością”, co oznacza, że jest to oczywiście złośliwe oszustwo. Prawdziwa nauka nie boi się prawdziwych pytań. Prawdziwa nauka wytrzymuje krytykę; przemysł szczepionkowy nie.

Szczepionkowa pokrętna logika

Szczepionkowa pokrętna logika

 

#1. Producenci  szczepionek produkują szczepionki o których wiedzą, że tak naprawdę nie działają.

#2. Gdziekolwiek spojrzeć, dzieciom wstrzykuje się wadliwe szczepionki myśląc, że od tego momentu mają odporność.

# 3 Z powodu wadliwych szczepionek występują wybuchy chorób.

# 4 Media przeobrażają  wybuchy chorób w masową histerię, fałszywie twierdząc, że nieszczepione dzieci są temu winne.

# 5 Każdy zostaje zaszczepiony tą samą trefną szczepionką, która zawiodła za pierwszym razem. W ten sposób osiągnięty zostaje cel podporządkowania polityce szczepień i medyczne posłuszeństwo.

# 6 Kiedy wybuch choroby naturalnie wypali się, media twierdzą, że dzięki szczepionkom osiągnięto zwycięstwo nad chorobą, a więc “udowodniono”, że to działa.

# 7 POWTARZAJ CO ROKU!

 

Szczepionkowa pokrętna logika – Mike Adams – pdf do pobrania 

Źródło: http://www.naturalnews.com/048534_failed_vaccines_infographic_circular_logic.html

Zobacz na: Niespecyficzne skutki szczepień cz.1 – Szczepienia dzieci – dr Suzanne Humphries
Obowiązkowe szczepienia antykoncepcyjne – Satyra
Poronienie jako efekt szczepienia przeciw grypie – nigdy nie szczep kobiety w ciąży!
Szczepienie przeciw grypie zwiększa o 3,65 razy występowanie infekcji dróg oddechowych.

Badanie CDC wskazuje, że ryzyko poronienia rośnie o 7,7 razy po szczepieniu przeciw grypie. – Robert F. Kennedy, Jr.
Bezpieczeństwo szczepień – jak sprawdzane są szczepionki pod kątem bezpieczeństwa?
Kongresmen Bill Posey pyta dr Coleen Boyle z CDC o badania na temat autyzmu