Ciekawy wywiad z Marcinem Prackim, tłumaczem książki „Bezlitosna immunizacja” Aleksandra Kotoka 🙂
Przytaczamy również fragment wywiadu na temat różnicy między szczepionką a puszką tuńczyka, częstym punktem zaczepienia pro-szczepionkowców jeżeli chodzi o zawartość rtęci:
– Mówi się o tym, że nie należy spożywać konserw z rybami morskimi typu tuńczyk itd., że to jest skażone rtęcią. Pewnie, że tak, właśnie tak jest. Czy komuś w ogóle przyszło do głowy, żeby noworodkowi podać puszkę tuńczyka? A jak najbardziej ogromną ilość rtęci w szczepionkach podaje się, a jakże….
– A tym bardziej, że tutaj podaje się, po pierwsze właśnie małemu dziecku, po drugie bezpośrednio do układu krwionośnego, tak?
A tam przechodzi przez układ trawienny, pokarmowy, który wiele rzeczy jeszcze obroni, wyczyści, wydali.
– Oczywiście, po pierwsze w jamie ustnej mamy ślinę, ślina jest alkaliczna. Ślina do tego wszystkiego rozkłada pewne związki chemiczne, szczególnie węglowodany. Następnie mamy żołądek, który jest potwornie kwaśny, on zabija wszystko co jest możliwe, co jest niepotrzebne. Następnie mamy dwunastnicę, która jest niesamowicie zasadowa itd., itd. Pomijamy dokładnie to wszystko i wtłaczamy bezpośrednio do krwioobiegu dziecka, do organizmu dziecka rtęć, wirusy, tak jak powiedziałem, nie tylko te unieszkodliwione, które są tematem samej szczepionki, ale te dodatkowe, których nikt nie badał, czy one istnieją.

Nasza cudowna szczepionka przeciwko HPV jest również wzięta na tapetę 😀
Pan Marcin cytuje oświadczenie z połowy lutego 2016 roku, wydane przez Amerykańskie Kolegium Pediatrów:
„Długoterminowa funkcja jajników nie została zbadana ani w testach bezpieczeństwa prowadzonych na szczurach, ani w próbkach klinicznych szczepionki, które prowadzono na ludziach. Większość lekarzy pierwszego kontaktu jest prawdopodobnie nieuświadomiona odnośnie do możliwego związku między 4-walentną szczepionką przeciw HPV, a przedwczesnym wygasaniem czynności jajników i może nawet nie rozważać konieczności raportowania do bazy danych VAERS takich przypadków oraz przedłużającego się braku miesiączki” …. itd.

„Przedwczesna dysfunkcja jajników manifestująca się wielomiesięcznym brakiem miesiączki, jest rzeczą, która ostatnio niepokoi amerykańskich lekarzy, gdyż te objawy zostają wykrywane u nastolatek……. ale nie u wszystkich…… u tych zaszczepionych Gardasilem……… 1/1.000.000 proszę państwa.”

(Nie) bezpieczne szczepionki – Marcin Pracki – 24.02.2016

%d bloggers like this: