Centrum Kontroli Chorób (CDC) w USA szybko usunęło artykuł ze strony internetowej (LINK lub tutaj), vacc-polio potwierdzający przyjęcie przez ponad 98 milionów Amerykanów jednej lub więcej dawek szczepionki polio.  Nastąpiło to w latach 1955-1963. Szczepionka była zanieczyszczona przez raka. Do organizmów dostał się poliomawirus zwany SV40. Szacuje się, że 10-30 milionów Amerykanów mogło otrzymać dawkę zanieczyszczonego SV40.
Wirus SV-40 znajduje się w nowotworach
Michele Carbone, asystent profesora patologi na Uniwersytecie Loyola Patologii w Chicago, odizolował fragmenty wirusa SV-40 w nowotworach kości ludzkich i w śmiertelnej postaci raka płuc o nazwie międzybłoniak.

Znalazł SV-40 :

  • w 33% nowotworach kostniakomięsaka kości badanych,
  • w 40% innych nowotworach kości,
  • w 60% nowotworach płuc.

Dr Michele Carbone otwarcie przyznaje: choroby znane pod hasłami HIV/AIDS rozprzestrzeniają się przez szczepionki hepatitis typu B, produkowanej przez Merck & Co.

SV40 jest skrótem od Simian Wirus wodniczki 40 lub małpiego wirusa 40. To poliomawirus, który występuje u małp i ludzi. Podobnie jak inne poliomawirusy, SV40 jest wirusem DNA, który powoduje nowotwory i raka.

Uważa się, że virus hamuje transkrypcję właściwości genów tłumienia guzów u ludzi przez duży SV40 T antygen i mały SV40 T antygen. Zmutowane geny mogą przyczyniać się do niekontrolowanej proliferacji komórek, prowadząc do nowotworów.

Większość nowotworów pochodzi od szczepionek

Szczepionki polio skażone wirusem SV40, spowodowały raka w niemal każdym gatunku. Władze przyznają, że większość nowotworów na świecie pochodzi z Salk i Sabin – szczepionek przeciwko polio i szczepionek produkowanych na zapalenie wątroby typu B, u małp i szympansów.

Ogólnie twierdzi się, że międzybłoniak jest wynikiem działanie azbestu na organizm. Jednak badania pokazują inną zależność. 50% zachorowań na międzybłoniaki powstaje raczej przez zakażenie wirusem SV-40 zawartym w szczepionkach polio.

Ponadto, według naukowców z Instytutu Histologii i Embriologii Ogólnej na Uniwersytecie w Ferrarze, SV-40 pojawia się w wielu innych nowotworach. Pod koniec 1996 roku, dziesiątki naukowców odkrywało SV40 w różnych rakach kości i szerokiej gamy raków mózgu. Zachorowalność na raka mózgu wzrosła o 30 procent w ciągu ostatnich 20 lat.

W lutym 2009 roku, dokonano oprysków chemicznych na WNV w największych miastach na terenie stanu Kalifornia. Podczas opryskiwania Anaheim, CA, kobieta w wieku 50 lat doznała zamroczenia, mdłości, bóli mięśni i zwiększonych bóli kręgosłupa. Okazało się, że została zatruta toksynami i … wirusem SV-40.

Należy zadać pytanie: jak dużo innych wirusów i toksyn znajduje się w szczepionkach, o których dowiemy się za kilkadziesiąt lat?

źródło: http://investmentwatchblog.com/cdc-admits-98-million-americans-received-polio-vaccine-in-an-8-year-span-when-it-was-contaminated-with-cancer-virus/

Znalezione: http://onalubi.pl/rak/wiekszosc-nowotworow-powstaje-przez-szczepionki/

 

Cancer risk associated with simian virus 40 contaminated polio vaccine.

Increasing evidence for involvement of SV40 in human cancer.

%d bloggers like this: