Nasze dzieci są sprzedawane przemysłowi farmaceutycznemu – Del Bigtree

Mocne i wzywające do walki wystąpienie Dela Bigtree, reżysera filmu „VAXXED”, którego celem było porwanie do wspólnego działania i przeciwstawienia procederowi jakim jest to, że nasze dzieci są sprzedawane przemysłowi farmaceutycznemu. Wzywał on dziennikarzy, lekarzy, aktorów, aby przestali ukrywać prawdę i odważnie zaczęli mówić to co bali się do tej pory powiedzieć przed kamerami.

Teść przemówienia:
„Jest wielu bohaterów stojących tu dzisiaj i jest powód, dla którego zrobiliśmy akurat taki film, ponieważ mamy kryzys. Nasze dzieci są niszczone, rodziny rujnowane w tym kraju i na świecie.
I chcę uhonorować tych bohaterów, którzy wstają każdego ranka i zmierzają się z jednym z najbardziej wymagających doświadczeń, jakie można sobie wyobrazić – z dzieckiem uszkodzonym przez szczepienia. A oni się uśmiechają i opiekują tym dzieckiem, co więcej, nieustannie nas ostrzegają, krzyczą z wierzchołków gór do tych z nas, którzy mają zdrowe dzieci, “Uważajcie. Bądźcie ostrożni. To może wam się przytrafić.”

Więc zastanawiałem się, czy każdy z was, kto ma uszkodzonego przez szczepienia członka rodziny, mógłby po prostu wznieść ręce i wstać, a reszta niech się zniży na moment i rozejrzy? Chcę was uhonorować. Wy jesteście powodem, dla którego tutaj jesteśmy. W imieniu medycznej społeczności, w imieniu dziennikarzy, chcę was osobiście przeprosić za niesłuchanie i chcę, abyście wiedzieli, że teraz zostaliście wysłuchani. A nasza misja z filmem Vaxxed i tym ruchem ma na celu upewnienie się, że cały świat pozna waszą historię, pozna waszą prawdę. Dziękuję za bycie bohaterami i dziękuję za to, że tu dzisiaj jesteście.

To jest bardzo prosta historia, jaką porusza nasz film Vaxxed. I chcę, abyście przemyśleli to, co ona oznacza. Mamy czołowego naukowca z Centrum Kontroli Chorób o imieniu dr William Thompson, który jesienią 2014 roku zaryzykował swoją karierę i swoje życie, aby ujawnić prawdę. I on wystąpił z szeregu i powiedział: “Popełniliśmy naukowe oszustwo.” W badaniu nad związkiem MMR z autyzmem odkryliśmy dramatyczny wzrost ryzyka autyzmu u dzieci, które otrzymały szczepionkę według harmonogramu CDC, czyli między 12 a 18 miesiącem. I okazuje się, że to jest najbardziej niebezpieczny okres, żeby ją otrzymać. U Afro-Amerykanów jest 2.64 razy bardziej niebezpieczne otrzymanie tej szczepionki według harmonogramu CDC, niż gdyby poczekać z tym do wieku od 3 lat. Zdrowe dzieci, “izolowany autyzm”, czyli dzieci, które były całkowicie zdrowe przez pierwszy rok życia, mają 7 krotnie większe prawdopodobieństwo, że rozwinie się u nich autyzm, jeśli otrzymają tę szczepionkę między 12 a 18 miesiącem życia, niż jakby przeczekali do wieku od 3 lat.

Kiedy usłyszałem tę historię, powiedziałem: “To jest największa medyczna historia mojego życia”. I potem przyglądałem się temu, jak każda gazeta w tym kraju, każda stacja telewizyjna z wiadomościami i ich kamery ustawione teraz tutaj zdecydowały, że to NIE jest historia, którą warto przekazać Amerykanom. W lipcu zeszłego roku, członek Kongresu, kongresmen Posey, stanął przed Kongresem Stanów Zjednoczonych i powiedział: „Przeprowadziłem obszerny wywiad z informatorem z CDC, dr Williamem Thompsonem. On dostarczył mi ponad 10.000 dokumentów, łącznie z mailami komunikacji wewnętrznej. Zleciłem grupie naukowców, aby je przejrzeli i proszę o to Kongres, ponieważ ludzie Ameryki nam ufają. Czekają, aż postąpimy słusznie. Proszę, błagam was, abyście wezwali do sądu doktora Williama Thompsona.“ Nie tylko Kongres tego nie zrobił, ale ani żadna gazeta, ani agencja informacyjna, nie uznali tego za historię wartą przekazania. Co się dzieje?

Dziennikarstwo często jest określane jako czwarta władza. Jest to czwarta gałąź rządu. Thomas Jefferson powiedział, że „Jak utracicie wolną prasę, utracicie wolną gazetę, to utracicie swoją demokrację.” Kiedy wyruszyłem, aby nakręcić film o zdrowiu naszych dzieci, dzieci w kryzysie, wiedziałem, że mieliśmy poważny problem, ale to, co odkryłem podczas tej podróży i to MILCZENIE naszych mediów, które są teraz wyraźnie w posiadaniu przemysłu farmaceutycznego. To, co odkryłem, to że największą chorobą i największą katastrofą jest to, iż nasza demokracja jest chora i umierająca, ponieważ media nie wykonują swojej pracy! Nie chronią nas! Nie mówią nam prawdy!

Nie możemy mieć demokracji bez was, bez waszych kamer, jak nie wykonujecie swojej pracy, to nie będziemy mieli demokracji. Chcę, abyście o tym pomyśleli, że istnieje klarowność między nauką, a dziennikarstwem. Oboje mają te same podstawowe zasady. Musimy zawsze zadawać pytania. Nigdy nie możemy przestać zadawać odpowiednich pytań. Nauka, sedno nauki i jedyny sposób, aby uzyskać Einsteina, aby uzyskać wspaniałą naukę i ewolucję nauki, jest odpuszczenie konsensusu i działanie na własną rękę poprzez zadawanie odpowiednich pytań. A co słyszymy, kiedy jest mowa o szczepieniach powodujących autyzm? „O, to już zostało rozstrzygnięte. Nauka jest rozstrzygnięta.” Nauka nigdy nie jest rozstrzygnięta!!!

Szczególnie dla was dziennikarzy, kiedy powstajecie i walczycie, gdy widzicie, że ktoś dostał karę śmierci, a nowy świadek się zgłasza, lub pojawiają się nowe dowody kryminalistyczne. My wszyscy powstajemy i mówimy, „Ta rozprawa musi rozpocząć się na nowo. Musimy na nowo otworzyć tę historię i uratować tę niewinną ofiarę, która ma zginąć.” Gdzie wy teraz jesteście, kiedy mamy nowego świadka w doktorze W. Thompsonie, całkowicie nowe dowody sądowe, 10.000 dokumentów udowadniających, że CDC okłamało Amerykanów i CAŁY ŚWIAT! Gdzie wy jesteście, walczący o prawdę? Gdzie wy jesteście, zadający pytania? Dołączcie do nas teraz….
Według końca naszego hymnu, ziemia wolnych, dom odważnych. Dziennikarstwo, dziennikarze, powstańcie, bądźcie odważni!!! Bądźcie odważni! Wy wszyscy lekarze, którzy znacie prawdę i widzicie, jak krzywdzone są te dzieci. Mówicie mi poza kamerą, „Wiem, że szczepionki powodują autyzm, ale nie powiem tego przed kamerą.” Bądźcie odważni!!! Powstańcie! Teraz jest odpowiedni czas! Wszyscy aktorzy tu w Hollywood, którzy nie szczepicie swoich dzieci i się z tym ukrywacie… milczycie, martwicie się o swoją karierę. Powstańcie! Bądźcie odważni!!! Bądź odważna Ameryko. Walcz. Nasza demokracja wisi na włosku. Nasze zdrowie wisi na włosku. Nasze dzieci są sprzedawane przemysłowi farmaceutycznemu. Stajemy się zniewoleni i stoimy tu dzisiaj razem przeciwko SB277. A ja chcę podziękować senatorowi Richardowi Pan i chcę podziękować Benowi Allen za przypomnienie nam, że możemy wpaść ponownie w tyranię. Możemy mieć ponownie nazistowskie Niemcy, jeśli nie zwracamy uwagi na naszych polityków i kto ich finansuje. Dziękuję za obudzenie nas, gdyż my was stamtąd powalimy!!!

Zaledwie kilka chwil przed tym, jak tu przyszedłem, wręczono mi to. Wniesiono wniosek o wydanie wstępnego zakazu SB277. Jerry Brown, Richard Pan, Ben Allen. Wiecie, że te szczepionki niszczą nasze dzieci i musicie wstrzymać to okropne prawo. Nie możecie odebrać naszej wolności w tym momencie i narazić nasze dzieci na niebezpieczeństwo. Przychodzimy po was. Walczymy o wolność i będziemy odważni!!! Dziękuję.

Treść wystąpienia dostępna również w pdf:https://app.box.com/s/lhw0i57begpt8axh1dac8ngehsqjwh4u

%d bloggers like this: