Szczepienie na polio spowodowała 47,500 przypadków paraliżu

W 2012 w czasopiśmie  Indian Journal of Medical Ethics opublikowano artykuł w którym autorzy informują o katastrofie związanej z programem szczepień przeciw polio. Tutuł sugeruje, żeby ogłosić zwycięstwo nad polio i dać już im spokój.

“W obszarach, gdzie niemal co miesiąc przeprowadzane są okresowe akcje objazdowe służące eradykacji polio, wskaźnik zachorowań na niebędące polio ostre porażenie wiotkie jest dwudziestopięcio- i trzydziestopięciokrotnie wyższy niż normy międzynarodowe…. Wskaźnik zachorowań na niebędące polio ostre porażenie wiotkie koreluje ze skumulowanymi dawkami szczepionek przyjętych w ciągu minionych trzech lat…. Co więcej, chociaż Indie są wolne od [dzikiego] polio od roku, to nastąpił ogromny wzrost niebędącym polio ostrym porażeniem wiotkim (NPAFP). W 2011 roku odnotowano dodatkowe 47500 nowych przypadków NPAFP. Klinicznie jest nieodróżnialne od paraliżu polio, ale dwukrotnie bardziej śmiercionośne, częstość występowania NPAFP była wprost proporcjonalna do podanych doustnych dawek szczepionki OPV. Pogwałcono zasadę primum-non-nocere…” – Indian J Med Ethics. 2012 Apr-Jun;9(2):114-7.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/22591873

Szczepienie na polio

Luźne tłumaczenie fragmentów artykułu dr Josepha Mercoli z Illinois, USA. Dr Mercola jest znanym propagatorem medycyny alternatywnej oraz kuracji opartej na diecie, będąc jednocześnie krytykiem wielu aspektów medycyny klasycznej, w tym głównie szczepień, leczeniu za pomocą chirurgii oraz wszelkiego typu lekarstw w pigułkach. Jest członkiem Stowarzyszenia Amerykańskich Lekarzy i Chirurgów oraz wielu innych alternatywnych organizacji. Jest jednak ostro zwalczany przez establiszment farmaceutyczny i medyczny.

Kampania „walki z polio” w Indiach spowodowała 47,500 nowych przypadków paraliżu na skutek szczepień.

Akcja ludobójstwa w Indiach za pomocą szczepionek nie ma końca. W ten proceder zaangażowane są poprzez PGEI (Inicjatywa Globalnego Zwalczenia Polio) –  Światowa Organizacja Zdrowia (WHO), międzynarodowa organizacja masońska Rotarianów, UNICEF i amerykański CDC (Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorób). Organizacje te są zaangażowane w intensywną kampanię szczepionkową przeciwko polio.

Wg. danych rządu hinduskiego, 170 mln dzieci wieku do 5 lat w ponad 200 milionach domostw, zostało zaszczepionych przeciwko polio. Zrealizowano to zatrudniając 2,3 miliona wykonawców szczepień.

Media, zwane mainstreamowymi, podają, że na skutek tej kampanii polio w Indiach przestało zagrażać. Nie mówi się o rosnącym oporze w społeczeństwie wobec tej jawnej dezinformacji, bowiem codziennie gwałtownie wzrasta ilość przypadków polio – właśnie u zaszczepionych dzieci. Notuje się wiele przypadków paraliżu, a nawet śmierci, gdyż w szczepionkach zawarto sztucznie stworzony wirus, który jest o wiele groźniejszy od naturalnego.

Indian Journal of Medical Ethics podał na początku tego roku, że w samym 20111 roku doustne szczepionki na polio spowodowały zachorowanie na paraliż NPAFP u 47,500 dzieci. Podano, że wzrost był nagły, a sam paraliż jest dwukrotnie bardziej śmiertelny niż zwykłego polio. Dowodem na to, że przyczyną są szczepionki jest bezpośredni związek ilości zachorowań z ilością szczepień. Mimo, to nie przeprowadzono żadnego dochodzenia w tej sprawie. W ten sposób zgwałcono podstawową zasadę medycyny „nie szkodzić”.

Sztucznie stworzony wirus w szczepionkach  nie jest już klasyfikowany jako polio

Kolejną dezinformacją kreowaną przez media jest nazywanie wszystkich przypadków polio „dzikimi” (wild), choć te są skutkiem zastosowania szczepionki, w której „dziki” wirus zastąpiono wirusem VDPV, który powoduje takie same objawy ciężkiego paraliżu. Tych przypadków nie klasyfikuje się jednak jako polio, bowiem są skutkiem innego wirusa. W efekcie media mogą podawać, że „polio zostało zniszczone” w Indiach. Jedna ciężka choroba została zastąpiona inną, jaki więc jest to „sukces”? Przypadki nowego wirusa VDPV monitorowane są już przez Australię, Egipt, Haiti i Indonezję.

W krajach wysoko rozwiniętych nie używa się szczepionki opartej na niebezpiecznym żywym wirusie – wykorzystuje się zdezaktywowany wirus IPV. W krajach biednych stosuje się nadal tanią doustną szczepionkę opartą na groźnym wirusie, który może mutować przybierając jeszcze bardziej niebezpieczne formy. Takie przypadki zaobserwowano w Nigerii i Republice Dominikany.

Szczepionka doustna jest też groźna dla otoczenia. Wirus może się utrzymywać w gardle do 2 tygodni, a w odchodach do 2 miesięcy. Jest to więc zaprzeczenie idei szczepień, które mają nie narażać otoczenia.

Kampania szczepień przewciwko polio rozprzestrzenia się z Indii na Pakistan. W tym roku zaaplikowano przedatowane szczepionki 3,000 dzieciom w wieku poniżej 5 lat, w tym wielu kilkumiesięcznym. Wiele z nich po szczepieniach znalazło się w szpitalach z przyczyn infekcji płucnych i wysokiej gorączki. Niektórzy rodzice poszkodowanych dzieci umieścili informacje o tym procederze w internecie, które to starannie usunięto. Nie udalo się jednak usunać kopii, tzw. cache, przez co zawieszono w czynnościach osoby, które dopuściły do zastosowania przedatowanych szczepionek.

Kryminalny udział mediów w kampaniach szczepionkowych

Bandyckie kampanie szczepionkowe są wzmacniane w kryminalny sposób przez obłudne media. Autor artykułu dr Mercola powołuje się na wypowiedź Barbary Loe Fisher, założyciela Narodowego Centrum Informacji o Szczepieniach, która ujawniła, że do promotorów zabójczych szczepionek dołączył Głos Ameryki (Voice of America), z którym dotąd współpracowała bez problemów od 1980 roku. Tym razem po raz pierwszy jej wypowiedź została zmanipulowana, a ona sama zakwalifikowana do „antyszczepionkowców”, mimo że w swojej wypowiedzi dla Głosu Ameryki zwracała szczególną uwagę na nędzę i złe warunki sanitarne oraz trudny dostęp do opieki medycznej, jako główne przyczyny zachorowań, niezależne od szczepień. Te opinie zostały wycięte, jak i to, że za kampaniami szczepieniowymi mogą stać korzyści finansowe firm farmaceutycznych, a nie rzeczywista chęć wyeliminowania chorób. Nie zamieszczono też informacji o tym, że w Indiach stosuje się comiesięczne szczepienia, a nie ogranicza jak w krajach rozwiniętych do 5 serii. Wbrew temu jak zakwalifikował ją Głos Ameryki, Barbara Loe Fisher i jej organizacja nie są przeciwne samym szczepieniom na polio, lecz kampaniom wielokrotnych zaszczepień w krajach biednych, gdzie nie ma warunków bezpieczeństwa na takie działanie. Niestety, tym razem Głos Ameryki wyciął te ważne elementy wypowiedzi Barbary Loe Fisher.

W dalszej części artykułu, dr Mercola podaje niepokojące fakty na temat wirusa polio. W 2002 roku udało się go odtworzyć w laboratorium, w postaci w pełni infekcyjnej. Dało to oczywiście podstawy do obaw, że wirus ten może być użyty jako broń biologiczna. Oznaczało to też, że nie będzie można go już całkowicie zlikwidować. Nawet magazyn Science w 2002 roku skrytykował działania dyrektora Światowej Organizacji Zdrowia, Margaret Chan i Billa Gatesa na rzecz całkowitego zlikwidowania wirusa polio na świecie, jako niemożliwe do zrealizowania – właśnie dlatego, że możliwa jest już sztuczna synteza wirusa.

Szczepionki nie są bezpieczne

Okazuje się, że szczepionki na polio, których używano w latach 50tych i 60-tych, były skażone wirusem „małpim” SV40, który może powodować u ludzi m.in. raka mózgu, kości, płuc i układu limfatycznego. O zagrożeniu nie informowano, zresztgą nadal niewiele się mówi o efektach ubocznych szczepień, nie twierdzi się też nawet, że szczepionki są bezpieczne, gdyż nie można by tego udowodnić. Prawda jest taka, że szczepionki nie działają równie skutecznie na każdego, co więcej – nawet jak są skuteczne, to mogą powodować inne komplikacje, takie jak infekcja jeszcze groźniejszym wirusem. A przecież wiele chorób infekcyjnych o wiele łatwiej jest usunąć poprzez odpowiednią higienę, zdrowe jedzenie czy czystą wodę.

Na podstawie: http://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2012/08/28/polio-eradication-campaign.aspx?e_cid=20120828_DNL_artNew_1
Znalezione na: http://www.monitor-polski.pl/szczepionka-polio-spowodowala-47500-przypadkow-paralizu-u-hinduskich-dzieci-w-2011-r/#more-4019

 

Przypisy:
http://www.nejm.org/doi/full/10.1056/NEJMp1005405
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/12114528
http://www.sfgate.com/health/article/Rogue-virus-in-the-vaccine-Early-polio-vaccine-2899957.php
http://www.nvic.org/vaccines-and-diseases/Polio-SV40/BLFTestimonySV40.aspx
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC1490301/?tool=pubmed

Zobacz na: Bezpieczeństwo szczepień – jak sprawdzane są szczepionki pod kątem bezpieczeństwa?
SV40 – rakotwórczy wirus w szczepionkach przeciw polio!

%d bloggers like this: