Lekarze sprzeciwiający się zmuszaniu do szczepień – czy ich opinie powinny być uciszane?

Lekarze sprzeciwiający się zmuszaniu do szczepień

Jednym z największych mitów, jaki jest propagowany w mediach głównego nurtu jest to, że lekarze są albo za szczepieniami, albo przeciwko szczepieniom i że antyszczepionkowi lekarze są automatycznie “znachorami”. Jednak opinie lekarzy nie są ujednolicone na temat szczepionek, ani na temat usuwania  możliwości podejmowania świadomej zgody na procedury medyczne, takie jak szczepienia.

Dwie najbardziej skrajne grupy, to są ci lekarze, którzy są w 100% przeciwni wszystkim szczepieniom i nie podają ich wcale, oraz ci lekarze, którzy wierzą, że wszystkie szczepionki są bezpieczne i skuteczne dla WSZYSTKICH ludzi, ZAWSZE i należy je podawać przy użyciu siły, jeśli to konieczne.

Bardzo niewielu lekarzy ma tak ekstremistyczne poglądy, a mimo to w mediach głównego nurtu przedstawia się nam tę drugą grupę, jako dominującą pozycję w dziedzinie medycyny.

Pomiędzy tymi dwoma skrajnymi stanowiskami znajduje się ta pozostała większość lekarzy, którzy być może uznają siebie za “pro-szczepionkowych”, ale na przykład, nie wierzą, że każda szczepionka jest odpowiednia dla każdej osoby.

Wielu lekarzy zaleca “opóźniony” harmonogram szczepień dla niektórych pacjentów, a nie ten narzucony przez CDC. Inni lekarze zalecają pewne szczepionki na podstawie zdobytej wiedzy na ich temat, przy ustalaniu, czy są one warte ryzyka dla danych dzieci, a nie polecają innych szczepień, np. przeciwko grypie sezonowej. Ci lekarze, którzy nie mają tych skrajnych opinii, są przeciwni narzucaniu przez rząd nakazu szczepień i usuwaniu prawa do wolności wyboru dla rodziców.

Ten ebook podsumowuje przykłady takich lekarzy, którzy nie mają ekstremistycznych pro-szczepionkowych poglądów, co prawdopodobnie jest podzielane przez bardzo wielu ludzi w tej profesji, wbrew temu, co media głównego nurtu chciałyby, aby społeczeństwo wierzyło.

Ebook do pobrania na stronie amazon: Medical Doctors Opposed to Forced Vaccinations: Should Their Views be Silenced?

Lekarze sprzeciwiający się zmuszaniu do szczepień – czy ich opinie powinny być uciszane?

 

Zobacz na: Wyczerpana matka lekarka, patrząca z innej perspektywy…
Edukowanie lekarzy o szczepionkach to trening posłuszeństwa
Czy masz wystarczające kwalifikacje, aby mieć opinię?

%d bloggers like this: