Treść transkryptu >>

Doktorze Leonard Coldwell , wspomniał pan o szczepionkach. Ostatnio kilka organizacji zaczęło rekomendować szczepionkę przeciwko HPV, dla chłopców i dziewczynek. To przykład na to, że coraz więcej szczepionek jest dodawanych do listy rekomendowanych szczepień dla młodszych dzieci. Jakie mogą być tego następstwa?

– Po pierwsze niepłodność, to jedyny powód, moim zdaniem. Nasz przyjaciel, doktor Sherri Tenpenny, była czołowym, światowym ekspertem w tej dziedzinie. Wierzymy, że jedynym ku temu powodem jest doprowadzenie do bezpłodności, to program kontroli i redukcji populacji. Chcą się upewnić, że nie będziemy mieć dzieci i że nie będziemy żyć na tyle długo, by otrzymać zasiłek. Dlatego szczepią wszystkich żołnierzy, w moim przekonaniu. Teraz, gdy zobaczyli jak to naprawdę wygląda, jaka naprawdę jest wojna, są źli i zdenerwowani, dzięki szczepieniom będą chorzy i nie będą już mieć tyle energii, będą umierać młodo, dlatego dają im wszystkie te szczepionki, również te eksperymentalne. Syndrom zatoki perskiej był spowodowany jedynie szczepieniami, jego powodem nie było nic innego.

Wróćmy do HPV. Jak się nazywał ten przestępca, Rick Perry? On moim zdaniem jest jednym z największych morderców na masową skalę, Bill Gates jest równie wielki, ale Rick Perry powiedział wszystkim, że takie jest prawo, że muszą szczepić swoje dzieci, swoje córki przeciwko HPV. Po pierwsze nigdy nie było takiego prawa. Gdy zaczął startować w wyborach na prezydenta, oczywiście wspomniano o tym. Nagle powiedział, że nigdy nie twierdził, że takie było prawo. Ale te setki tysięcy młodych dziewczynek, które się zaszczepiło, prawdopodobnie będzie bezpłodne, ale w 90% będą również miały raka. Zdarzały się przypadki, że dziewczynki umierały zanim jeszcze wyciągnięto z nich igłę. Tysiące dziewczynek umarło od tej szczepionki. Tysiące dziewczynek nabawiło się stałych schorzeń neurologicznych i chorób, od szczepionki Gardasil. Jej producenci oczywiście mówią, że nie jest to powiązane ze szczepionką, ale miało to miejsce bezpośrednio po zaszczepieniu, dziecko było zdrowe, ale oczywiście nie ma to żadnego związku.
Gdy zaczyna się więc szczepienie, po pierwsze, w szczepionce znajdują się wszystkie te toksyczne pierwiastki. Otrzymujesz więc wszystkie te powodujące raka pierwiastki, włącznie z rtęcią, która jest głównym powodem powstawania tych guzów mózgu, ponieważ rtęć i aluminium to jedyne pierwiastki, które przekraczają barierę krew-mózg bez problemu. Stąd biorą się te wszystkie guzy mózgu, a przynajmniej większość z nich. Wiele z nich oczywiście powstaje z powodu amalgamatowych wypełnień w zębach.

Głównym powodem są po prostu pieniądze. Pomyśleli sobie: Oszukaliśmy i przekupiliśmy kongres, by pozwolił nam na wstrzyknięcie trucizny dziewczynkom, mamy to już załatwione. Teraz musimy poszerzyć naszą działalność i wstrzyknąć ją również chłopcom. Po pierwsze, nie ma absolutnie żadnego dowodu na to, że ta szczepionka zapobiega HPV, czyli rakowi szyjki macicy. Po drugie, podobno zapobiega ona jedynie czterem z setek różnych wirusów HPV, które istnieją. Jeśli ktoś ma raka szyjki macicy, potrzebna jest jedynie soda oczyszczona z roztworem wodnym, tak jak robi to doktor Simoncini, obmywa ją, a rak znika przy kontakcie, z tego co mi wiadomo. Po co w ogóle zaprzątać sobie głowę tym szczepieniem? Szczepienie to przestępstwo, to napad z bronią w ręku, to przestępstwo. Nigdy nie chroniło nikogo przed niczym. Ludzie zawsze mówią: A co z polio?
Polio zniknęło w krajach, które nie szczepiły, dwa razy szybciej, niż w krajach, które przeprowadziły szczepienia, ponieważ było spowodowane złym odżywianiem i higieną. Gdy tylko jedzenie się polepszyło, a świat stał się bardziej czysty, ono po prostu zniknęło. Tak samo jest z innymi chorobami, jeśli twoje ciało nie jest zakwaszone i nie brakuje mu tlenu, to żaden wirus nie będzie w stanie rozmnożyć się w twoim organizmie. Bez względu na to co złapiesz, dopóki jesteś dotleniony i masz zachowaną równowagę zasadowo-kwasową, nie będzie miało znaczenia jaki mikrob zaatakuje twoje ciało, nie będzie on w stanie się rozmnożyć, potrzebne mu jest kwasowe środowisko. Dlatego niektórzy chorują na grypę, a inni nie, niektórzy łapią przeziębienie, a inni nie. Nie przeszkadza mi stanie w windzie z 15 osobami, z których 3 kichają jak szalone, są przeziębione, a wszyscy zakrywają się ręką, naprawdę nie. Bakteria nie czyni cię chorym, nigdy tak nie było. Już jesteś chory, ponieważ twoje ciało jest tak zakwaszone i brakuje mu tlenu, masz niedobory żywieniowe, jesteś zestresowany, brakuje ci energii, a dopiero potem coś łapiesz. Nigdy nie zobaczysz jak ktoś pozytywny, pełny energii i życia łapie przeziębienie, trzeba być spracowanym, zmęczonym, przygnębionym, wtedy złapiesz co się tylko napatoczy.

Szczepionka nigdy nie była skuteczna i nie może być, nawet hipotetycznie, ponieważ zawsze powoduje więcej szkód niż dobrego. Nie ma również dowodów na to, że jakaś szczepionka w ogóle zadziałała. Gdyby przyjrzeć się ich testom, jest to 1%, lub 0,5% ponad typowy efekt placebo, a tylko tyle potrzeba im by dowieść, że jest w tym jakiś działający mechanizm. Zazwyczaj firmy przeprowadzają swoje własne badania, które potem przedstawiają FDA. No cóż. To mówi wszystko. Ten kto zapłaci dostaje wyniki takie, jakich oczekuje. Jeśli zapłacimy komuś i powiemy: Dajemy ci 500 milionów dolarów jeśli powiesz, że każdy kto pomaluje sobie głowę na niebiesko, nie będzie mieć raka, to on przedstawi ci jakieś naukowe badania, potwierdzające, ze to zadziała.

%d bloggers like this: