Jerzy Zięba o szczepionkach

Czy można oszukiwać wszystkich i bez końca i to z niskich pobudek – szkodzenie ludziom przez szczepionki dla pieniędzy i zachowania władzy? Można długo, ale z każdym dnień jesteśmy coraz bliżej końca tego szaleństwa.

Opis poszczególnych odcinków jest z profilu FB – Zdrowie i Fitness Dla Ciebie

Wstęp do serii. Mało znane fakty o mikrogleju w mózgu, jego pobudzeniu przez szczepienia i skutkach zdrowotnych, które mogą objawić się po dłuższym czasie.

Ciąg dalszy o mikrogleju, stany aktywacji, zagrożenia – zwłaszcza u dzieci, nadmiary glutaminianu i ubytek glutationu i GABA, skutki neurologiczne, kwestia stymulantów w szczepionkach i w żywności (np. glutaminian sodu, zmieniony gluten, wiele innych), niektóre objawy poszczepienne

Ciąg dalszy o zjawiskach w mózgu, wrażliwość mikrogleju w czasie (lata) i skutki zdrowotne, przypuszczalne przyczyny zaburzeń rozwoju i niezrozumiałych dotąd chorób przewlekłych (z tego powodu i w wyniku szczepionek), nawet po kilkudziesięciu latach (u osób starszych)

Porównanie zdrowia dzieci zaszczepionych i niezaszczepionych na korzyść tych drugich (badania), korelacja z zaburzeniami neurologicznymi, o toksycznych dodatkach do szczepionek wg FDA, o dynamice rozwoju mózgu, której nie wolno zakłócać w pierwszych latach dzieci versus zalecenia GIS dot. kalendarza szczepień, o szczepieniu kobiet w ciąży, o braku naukowego uzasadnienia narzuconego kalendarza szczepień

Długotrwający świąd poszczepienny, uczulenie na aluminium w szczepionkach i nie tylko (prace naukowe), adjuwanty, akumulacja neurotoksyn w mózgu, szereg efektów zatrucia ze strony aluminium, po co daje się aluminium, mimikra molekularna, autoimmunoagresja, przyczynki rozwoju autyzmu

Szczepionki z dodatkiem aluminium a neurodegeneracje, choroby mięśni, zaburzenia poznawcze (mowa, pamięć, postrzeganie, myślenie, liczenie…), chroniczne zmęczenie, podkliniczne stany zapalne, skutki odroczone w czasie, o skandalicznych obecnych procedurach kwalifikacji dzieci do szczepień

O glifosacie w szczepionkach, niedostatki i błędy badań szczepionek, o tzw. dowodach anegdotycznych

Skład szczepionek a ich niebezpieczeństwo w świetle prac naukowych. Wpływ aluminium, rtęci, białek, formaldehydu, mykoplazmy,…z efektem synergii. Nieznajomość dokładnego składu przez samego producenta ze względu na procedury wytwarzania. Wyniki badań włoskich wykazujące, że WSZYSTKIE badane szczepionki są zanieczyszczone szkodliwymi składnikami, które nie były zadeklarowane przez producentów. Wywoływanie chronicznych stanów zapalnych i zmienianie DNA. Nieodpowiedzialność służb.

Nierespektowanie europejskiej Zasady Ostrożności. Po co stosuje się aluminium w szczepionkach i co wywołuje – filmik poglądowy. O produkcji szczepionek, która nie zapewnia jednorodności składu i dodatkowe niebezpieczeństwa, które z tego wynikają.

O retrowirusach w szczepionkach, badaczach Judy Mikovits i Franku Ruscetti. Retrowirusy jako element broni biologicznej. Wpływ retrowirusów na modyfikację DNA, która przenosi przez pokolenia. Nieprzewidywalne, chaotyczne skutki. Obszerna wypowiedź dr Judy Mikovits.

Cd. o retrowirusach, powiązanie z nowotworami, o genetycznym modyfikowaniu dzieci przez retrowirusy, korelacja z promieniowaniem elektromagnetycznym, o broniach biologicznych, o wirusie SV40, o obecnych trudnościach zdiagnozowania wielu chorób z nieznajomości przestawionych tu zjawisk, ogromne zagrożenie zdrowia społecznego, o konferencji szczepionkowej w Warszawie w listopadzie 2017

Wykorzystywanie tkanek z abortowanych dzieci (ale jeszcze żywych) do produkcji szczepionek (cz. 1) – sposoby pobierania tkanek i namnażania wirusów, lista szczepionek tak wytwarzanych dostępnych w Polsce, kwestie etyczne

Wykorzystywanie tkanek z abortowanych dzieci do produkcji szczepionek (cz. 2), o wprowadzaniu obcych DNA do komórek macierzystych szczepionego

Co oznacza podanie dziecku wirusa w szczepionce, zwłaszcza wieloma wirusami na raz, o toksynach w szczepionkach

O związku szczepień z cukrzycą I i II, otyłość i syndrom metaboliczny

Badania dra Andrew Mouldena na temat objawów neurologicznych u dzieci po szczepieniach (mikro udary, zagęszczenie krwi, itp.)

O schorzeniach przewlekłych jelit (zwłaszcza u dzieci) i związku ze szczepieniami (obserwacje dra A. Wakefielda)

O FDA, farmacji Rockefellerowskiej, o złotym standardzie badań klinicznych i jak jest on omijany, o kłamstwach na temat przeprowadzonych badań …

O rzekomych badaniach klinicznych, o szczepionkach HPV, gardasilu, cervarix… – nigdy nie powinny być dopuszczone do stosowania (najbardziej toksyczne), nierozpoznane długofalowe skutki

Jak typuje się odmianę wirusa grypy na dany sezon – ruletka i kpina, czy szczepionki są badane?

O rzekomych badaniach klinicznych szczepionek i braku dowodów ich bezpieczeństwa oraz skuteczności. Absurdalne zalecenia dot. kogo szczepić.

Szczepionki przeciw grypie zwłaszcza podawane kobietom w ciąży – zagrożenia.

Szczepionki przeciw wirusowemu zapaleniu wątroby typu B (WZW B) – zagrożenia

Cd. o szczepionkach na WZW, o kłamstwach MZ o bezpieczeństwie szczepionek

Wpływ szczepionek na płodność, ciążę i laktację, szczepionka przeciw gruźlicy, o glutenie

Borelioza, szczepionka przeciw kleszczowemu zapaleniu mózgu

Badania wykazujące niebezpieczeństwa stosowania szczepionek (są!), zakłamywanie faktów w głównym nurcie mediów

“Dyskusje naukowe”. Co producenci szczepionek sami mówią o swych produktach (nie wiedzą jak się zachowują ani co do końca zawierają). O NOPach i ich skali – jak się zbiera zgłoszenia. Manipulacje i kłamstwa administracyjne.

O manipulacji statystykami NOP, wpływ szczepionek na przerost ciała migdałowatego w mózgu i jego efekty, manipulacje publikacjami naukowymi, pytania do kalendarza i procedury szczepień (jako oręż rodzica dziecka wobec lekarza). Gdzie jest poważne zagrożenie zdrowia i życia, powinna być wolność wyboru – w innym przypadku szczepienia pod przymusem są czynem o charakterze kryminalnym. Bezkarność urzędników.

O statystykach NOP, neurologiczne objawy poszczepienne u dzieci widoczne w zachowaniach. Psychotropy na depresję u … 4-letnich dzieci! Demencja starcza u nastolatków! Wysyp dziwnych chorób u dzieci i młodzieży. Objawy, których się nie rejestruje. Powstaje społeczeństwo chorych dzieci. Gdzie są media, przedstawiciele różnych religii, urzędnicy powołani do ochrony obywateli?

Cd. o “ordynarnym” manipulowaniu danymi dot. szczepień, które miało wykazać że “szczepionki zbawiły świat”. O tuszowaniu przez 50 lat lawiny zachorowań na Polio po szczepieniach versus np. metoda dr Fredericka Klennera. O różnych metodach leczenia Polio (jako przykład). Dane dotyczące różnych chorób wieku dziecięcego i grypy wskazujące, że szczepionki ich nie powstrzymały – przeciwnie – zwiększyły zachorowania i śmiertelność. Podane źródła. Jerzy Zięba o szczepionkach.

Obecność przeciwciał w organizmie nie oznacza skuteczności szczepionki. Wszystkie badania skuteczności szczepionek nie spełniają kryteriów badań klinicznych i wymogów bezstronności. Brak prawidłowych badań bezpieczeństwa szczepionek oraz interakcji ich składników z lekami – versus przymus szczepień. Paradoksy i pokrętność stanowiska naukowców. Wymagania na szczepionki wobec wymagań na suplementy.

Znalezione w sieci:

“Jako odpowiedzialny rodzic bardzo chce zaszczepić moje dziecko na wszystkie możliwe do zaszczepienia choroby. Deklaruje, ze dziecko moje poddam WSZYSTKIM szczepieniom przewidzianym w kalendarzu szczepień i uczynię to dobrowolnie BEZ zastraszania mnie przepisami i karami. Jednakże, stojąc na straży zdrowia mojego dziecka ZADAM podania składu KONKRETNEJ szczepionki, która ma być podana do krwiobiegu mojego dziecka. Zaznaczam, ze jeśli w składzie takiej szczepionki znajdzie się np. formaldehyd, który Światowa Organizacja Zdrowia umieściła na tzw. liście nr 1, czyli liście ZNANYCH substancji kancerogennych, ZADAM od Państwa zapewnienia, ze u MOJEGO dziecka, po podaniu szczepionki zawierającej te substancje nie wystąpi choroba nowotworowa. Zadam również przedstawienia mi badań klinicznych potwierdzających bezpieczeństwo WIELOKROTNEGO podania takich substancji do krwiobiegu dziecka. Badania te musza być przeprowadzone zgodnie z tzw. złotym standardem” ich wykonywania (podwójnie ślepe, z grupa kontrolna, potwierdzone przez co najmniej dwa inne ośrodki naukowe nie posiadające powiązań z przemysłem farmaceutycznym). Badania przeprowadzone tylko przez producenta szczepionki, z powodów oczywistych zostaną odrzucone. Ze względu na to, ze w szczepionkach stwierdzono obecność gamma retrowirusów, mykoplazmy i innych substancji toksycznych, o których obecności nie wiedział nawet sam producent, ZADAM przedstawienia mi badań mikrobiologicznych KONKRETNEJ szczepionki, która Państwo zmuszacie mnie abym zgodził się do podania do krwiobiegu mojego dziecka. To jest moje dziecko i jako rodzic mam pełne prawo dbać o jego dobrostan. Po otrzymaniu od Państwa w/w informacji i zapewnieniu mnie, ze w proponowanej przez Państwa szczepionce nie ma żadnych z powyżej wymienionych substancji toksycznych, dziecko moje natychmiast poddam WSZYSTKIM wymaganym szczepieniom. Rozumiem, ze możecie Państwo nie znać składu proponowanej do podania mojemu dziecku szczepionki. Mogę to przyjąć do wiadomości. Jednakże, zgodnie z obowiązującym prawem, podawanie do organizmu dziecka substancji o nieznanym składzie jest eksperymentem medycznym. Zgodnie z Art. 39 Konstytucji nie zgadzam się na taki eksperyment. Z niecierpliwością oczekuje na odpowiedz, ponieważ bardzo mi zależy na tym, aby moje dziecko było zaszczepione jak najwcześniej.”

%d bloggers like this: